Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, ha egy tárgyból június...

Gáz, ha egy tárgyból június közepén megyek először vizsgázni?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszak július 1-ig tart, a vizsga pedig június 10-én lesz. Akkor mennék először a tárgyból. Szerintetek ez mennyire kellemetlen, a tanár nézni fogja, hogy én most vagyok először, vagy hogyan kellene ehhez viszonyulnom?

2022. máj. 24. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ő nem tudhatja, hogy akár beteg voltál vagy ez az utolsó vizsgád és nagyon sok volt. Ne aggódj őt csak abban a pár percben az akkori teljesítményed fogja érdekelni. Ők is voltak egyetemisták, tudják milyen.
2022. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az!
2022. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz. Amikor több vizsgám volt, szerettem őket szétosztani, hogy ne kelljen pl. egy héten kettőnél több tárgyból mennem, ha nem muszáj. Nekem így kényelmesebb volt, mert fejben nem váltottam olyan könnyen a tárgyak között. Előfordult ezért többször, hogy a vizsgaidőszak utolsó előtti hetében mentem valamiből először vizsgázni. Soha semmi kellemetlenség nem ért emiatt, és a tanárok sem nézték, hogy hányadszorra mentem (mondjuk sokan jártak a szakomra, szóval igazából lehetetlen lett volna figyelni). Akkor menj, amikorra fel tudsz készülni, semmi más nem érdekes.
2022. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez senkit se érdekel. Én például egy tárgyból a vizsgaidőszak vége előtt 3 nappal fogok vizsgára menni először. Nehéz tárgy, esélyes a bukás, de csak így van időm rá normálisan felkészülni, ha előbbre raktam volna be, akkor pedig a többi tárgyra való készülés miatt alig lett volna rá időm készülni.
2022. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgámból május közepén voltam, az utolsóval remélhetőleg június végén végzem.(7 tárgyam van)
2022. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az sőt nálunk van olyan tanár aki májusra meg decembere nem is hirdett vizsgát.
2022. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!