Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában matek pótvizsgá...

Középiskolában matek pótvizsgára felkészítésben mi segített? Hogyan készültél fel nyáron?

Figyelt kérdés
Diákoktól kérdezném akik átestek ezen, és sikerült nekik. Tanárok jó tanácsait is szivesen fogadnám.

2022. máj. 31. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy kevés ember van, aki önmagától készült volna. Magántanárral kellene konzultálni.
2022. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, azt én is gondoltam. Csak abbol kellene valahogy nagyon jot talalni, aki nyaron vallal kifejezetten potvizsgara felkeszitest.
2022. máj. 31. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekem volt ilyen helyzetben.

Nem volt szükség magántanárra, ketten együtt készültünk fel rá.

Vettem könyveket, illetve az internet és a Youtube segítségével sikerült megérteni a problémás tananyagokat.

Készítettünk egy időbeosztást, amihez nagyon szigorúan tartottuk magunkat. Minden alkalommal leültem vele, én általában előbb megértettem a feladatot, így elmagyaráztam neki.

Nagyon szép eredménnyel ment át a pótvizsgán.

2022. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!