Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen mennyire...

A Debreceni Egyetemen mennyire jellemző, hogy buktatnak záróvizsgán?

Figyelt kérdés
Főleg a pszichológia szak érdekelne, ha valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban, de minden záróvizsgás tapasztalatot szívesen olvasok. Szerdán lesz az államvizsgán, az írásbelin már túl vagyok, de nagyon félek, nem tudom mire számítsak..

2022. jún. 4. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A Debreceni Egyetemen nem tudom, mi a helyzet, de általában elmondható, hogy egyetemi záróvizsgákon nagyon ritkán buktatnak. Ennek fő oka az, hogy tudják: ha valakit most megbuktatnak, az csak jövő januárban diplomázhat leghamarabb. Hallgatói státuszát elveszíti, de a szakmán belül elhelyezkedni jövő februárig nem tud, s ez nagy kitolás. Akkor fordul elő csak bukás, ha valaki tényleg semmi értelmeset nem tud mondani a kihúzott tételéről, még segítő kérdésekkel sem. A semmire nem lehet kettest adni.
2022. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért buktattak meg embereket tavaly, nem is egyet és nem is feltétlenül butákat. Ha pl. belekérdeztek témakörökbe(többe is) és nem tudtál eá úgy eeagálni ahogy elvárták,akkor már probléma volt. Egy barátnőmet is buktatták,pedig okos a csaj, mindenből 4-5 volt.

(BGE)

2022. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
hello. btk-n a német szakon hallottam csak bukásról. a többi szakon egyáltalán nem. ttk-n a matematikus szakon láttam személyesen, hogy valakit buktattak, ezen 2 szak esetében hallottam csak ilyet.
2022. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológián tavaly megbukott egy ismerősöm.
2022. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült?
2022. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól, ötöst kaptam. Igazából meglepően jó volt a hangulat és tényleg nem kellett volna annyira ráparáznom :)
2022. jún. 13. 19:02
 7/8 anonim válasza:
Egyébként ilyenre ki kell öltözni?
febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk jellemzően minden hallgató fehér ingben, fekete nadrágban/szoknyában volt
márc. 4. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!