Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola éri meg jobban:...

Yunomi kérdése:

Melyik iskola éri meg jobban: Számalk-Szalézi vagy Schola Europa?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég jelentkeztem mindkét iskolába 2 éves nappali mozgókép és animációkészítő képzésre, végül mindkét iskola jelezte, hogy felvettek és mehetek beiratkozni.

Sokat olvastam az említett iskolák után (itt gyakorikérdéseken is) és akárhányszor gondoltam át, mindkettő mellett tudok felsorakoztatni jót-rosszat is. Esetleg aki megjárta már az adott iskolák képzéseit, tudnának valamilyen kis véleményt formálni róla? Nagyon nagy segítség lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat! ^-^



2022. jún. 5. 15:25
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én is éppen ezt a két sulit nézem, ugyanezt a szakot. Tudnál mesélni, hogy végül melyikre mentél és milyen?
2023. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!