Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiiratkozom az egyetemrol...

Ha kiiratkozom az egyetemrol utana rogton mehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek es kiiratkozom, akkor gondolom eltart egy ideig mire megszunik a hallgatoi jogviszonyom. Igy csak diakkent vehetenek fel valahova, vagy mar "rendesen" is? Mert gyakorlatban mar ugye nem leszek diak.
2022. jún. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor fölvehetnek rendesen is. A diákmunka csak kedvezmény nem kőtelező.
2022. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy furcsa dolgot mondok, de van, aki egyetem mellett is dolgozik, ráadásul nem is kevesen, és nem csak diákmunkában.

Egyébként meg nincs a homlokodra írva, hogy egyetemista vagy, azt csak tőled tudhatják meg, ha elmondod.

2022. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaa rendben, csak nem voltam benne biztos ,hogy hogy mukodik ez. A bejelentesnel nem tudtam szamit e ,hogy meg foallasban diak vagyok. De akkor rendben, koszonom.
2022. jún. 6. 16:34
 4/5 xp ali ***** válasza:
Nem kell kiíratkozni. 2 passzív félév után kiíratnak. Addig meg van időd meggondolni magad.
2022. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak addig atraknak fizetosre
2022. jún. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!