Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leigazol az orvos 3 napot, ha...

Leigazol az orvos 3 napot, ha igazából nem vagyok beteg?

Figyelt kérdés
Ha őszintén megmondom az orvosnak, hogy nincs semmi bajom, de különböző okok miatt nem szeretnék 3 napig suliba menni, szerintetek lefogja igazolni? Nektek mik a tapasztalatotok ezzel?

2022. jún. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Orvos függő
2022. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én háziorvosom nem igazolná le.
2022. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem anno jófej háziorvosom volt, ő leigazolta volna. Nyilván ha ez ember visszaél az orvos jófejségével, akkor az már más tészta, de szerintem azért vannak olyan orvosok, akik hébe-hóba pár napot leigazolnak, ha megkérik őket. Viszont most az, hogy a te orvosod leigazolná-e.. nem ismerjük az orvosod. Lehet igen, lehet nem. Ha már többször jártál nála, akkor csak van egy elképzelésed, hogy ő megtenné-e, vagy pedig kizárt.
2022. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

"különböző okok miatt nem szeretnék 3 napig suliba menni, szerintetek lefogja igazolni?"

Rá fog kérdezni, hogy mik azok az okok, aztán eldönti. A körülményektől függ.

2022. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én ilyenkor mindig kitaláltam valami kamu betegséget. Nyilván nem csináltam ilyet sűrűn; de volt, hogy pl nyelvvizsga előtt szerettem volna tanulni egy hétig és akkor bementem ilyen random panaszokkal. Fáj a fejem; fel vagyok fázva, megy a hasam stb stb. Szóval nem ilyen nagy bajokkal. Lehet tudta hogy van benne egy kis kamu, de engem mindig kiírt.
2022. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

"nyelvvizsga előtt szerettem volna tanulni egy hétig"

Szánalom... Amit évek alatt nem tanultál meg és a nyelvvizsga előtti hónapokban nem gyakoroltad be eléggé kimondottan az adott vizsga típusfeladatait szem előtt tartva, arra úgyse elég egy hét.

2022. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Szánalmas vagy te inkább, hogy úgy kommentelsz valamihez oda amivel csak magadat járatod le😂Ki a franc mondta hogy csak egy hetet akarok tanulni a nyelvvizsgára te nagyon okos?🤣Ne legyünk már ennyire idióták. Vagy ha már nem érted akkor ne szólj bele. Főleg ne ilyen stílusban.

Ilyen undorító stílusban megfogalmazott válasz mellé nem járna magyarázat, de azért elmondom, hogy éveket készültem a nyelvvizsgára. Magántanárral, az iskolában, otthon is. Abban az egy hétben csak gyakorolni akartam még úgy hogy mellette ne legyen 5 másik tárgyból dolgozat az iskolában.

Nevetséges!

2022. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!