Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkozzak egyetemrol? Nem...

Kiiratkozzak egyetemrol? Nem tudom mit csinaljak, nem tudok donteni, ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Ha valakit esetleg erdekel es tud szanni ra egy kis idot, annak szivesen leirom privatban.
2022. jún. 10. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kár hogy nem írtad le ide, mert a privát üzenetekre nem vagyok kíváncsi, csak annyit mondanék hogy nézz utána a passziválásnak. hogy hogyan működik az egyetemeden (kb mindenhol ugyanúgy) és mennyit passziváltathatsz. az a legtöbb embernek aki az egyetemi tanulmányai megszakításán gondolkozik egy jó megoldás és segít eldönteni
2022. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mar ebben a felevben a vizsgaim nagy reszet nem teljesitettem ,utolagosan viszont nem lehet passzivaltatni
2022. jún. 10. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
ilyenkor csúszás van
2022. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak valoszinuleg atsorolnak onokoltsegesre es igy ,hogy bizonytalan vagyok nem szeretnek fizetni az egyetemert
2022. jún. 10. 12:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg az a baj, hogy nem tudom igy ,hogy kene ujra felvennem ezeket a targyakat, vagyis lehet mar a csak a vizsgakat kene,de nem tudom melyik felevben
2022. jún. 10. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írhatsz privatban. Épp passzívon vagyok és újra felvételizek, úgyhogy tapasztalt vagyok az ilyesmiben
2022. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 egyetemmel a hátam mögött írhatsz nekem is.
2022. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!