Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus szakképzés vagy...

Pszichológus szakképzés vagy coaching?

Figyelt kérdés

Pszichológia mesterképzést végeztem a BME-n, szervezeti közegben szeretnék elkezdeni dolgozni, de idővel saját klienskört szeretnék kiépíteni. Nem tudom, hogy tanácsadó szakpszichológus képzésre,,érdemes-e" menni (előtte 1 évig valahogy tapasztalatot kell szerezned felügyelet alatt, és még utána 2 év képzés) , vagy inkább coach képzést kellene végezni, mert úgy hamarabb tudnál dolgozni, természetesen nem valami nevenincs helyen?

Mit gondoltok?


2022. jún. 12. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Én pszichológus végzettséggel annak idején hasonló helyzetben voltam, végül úgy döntöttem, hogy más irányba fejlesztem magam és új, modern eszközöket tanulok, ezért elmentem coachingot tanulni egy jó hírű sulinál. Őszinte leszek, elképesztő tudást szereztem, abszolút olyat, amit marha jól tudok a gyakorlatban is alkalmazni. Azóta praktizálok is, coachként. Szerintem megéri, mert rövidebb idő alatt, de ha te is jól választasz, akkor majdhogynem értékesebb tudást kapsz.
2022. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, milyen suliban tanultál? Vagy legalábbis milyen hívószavakat 😀 tudnál mondani, ha informálódni szeretnék?
2022. szept. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!