Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szégyeltétek,hogy nyelvvizsga...

Szégyeltétek,hogy nyelvvizsga hiány miatt,nem kaptatok kemény fedeles diplomát csak igazolást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap államvizsgázok, de sajnos mivel csak fél nyelvvizsgám van,kemény fedeles diplomát nem fogok kapni. Próbálom diszkréten kezelni, de előre félek a többi családtagom,ismerőseim reakcióitól ,kérdéseiktől,szánakozásaitól. Diplomaosztóra elmegyek,mert anyuék szeretnének, a mamám viszont közölte ,hogy ő is sajnálatot érezz irántam,ami csak még inkább rá tett egy lapáttal a lelki állapotomra. Ti hogy vészeltétek át ezt a helyzetet? Mikorra lett meg a nyelvvizsgátok?

2022. jún. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen problémám, de a nyelvvizsgát le tudod tenni biztosan és akkor majd lesz. Persze frusztráló, mert minimum 6 félév állt rendelkezésedre, de lehet rajta segíteni Hajrá és nem kell ezen sokat agyalni.
2022. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekem nem sikerült a nyelvvizsga , én el se mehetek a diplomaosztóra mert nem adnak még papírt se. Hogy hogy kezelem ? Nem esik jól mert rentgeteg dolgoztam a diplomáért de tudom ,hogy az ,hogy nincs meg a nyelvvizsga még nem azt tükrözi ,hogy kevesebbet érnék a többiektől. Ezen én már túl léptem , családdal már megbeszéltem .Persze jó lett volna ha van de így jártam , ezen te se idegesítsd magad ! :) Nekem a családom egész megertő volt szerencsére mert tudják ,hogy ezen a szakon nagyon nehéz volt ...

2022. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"ő is sajnálatot érezz irántam,ami csak még inkább rá tett egy lapáttal a lelki állapotomra"

Család természetes, hogy sajnál amiért nem kapsz diplomát vagy jobb lenne ha röhögnének rajtad?


Amúgy ne akadj fent egy kis csúszáson, gyorsan tedd le a nyelvvizsgá(t)kat, és utoléred magad.

2022. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-3. Sajnàlom. Èn elmehetek ìgyis a diplomaosztòra,szerencsère. Egyèbkènt a szüleim,baràtaim hàla Istennek nekem is megèrtőek.
2022. jún. 14. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, borzalmasan érezném magam. De ez az én maximalizmusom miatt van. Meg azért mert ilyen környezetben éltem (19 évesen szereztem meg a 3. nyelből a nyelvvizsgámat, infós szakon tanulok)


Ennek ellenére nem gondolom, hogy szégyellned kellene magadat, inkább ünnepeld meg a siker részét.

2022. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Azt kellene szégyellni, hogy 2022-ben el lehet jutni a diplomáig úgy, hogy egy nyelven sem tudsz megszólalni 5 mondatot és írni egy levelet. Mert kb. ilyen szinten van egy B2. Amúgy, ha az egyetemen rágyúrtál volna, mindenhol, minden félévben indulnak nyelvi kurzusok, csak gondolom galamblövészet meg kutyaszarszedés 2 kreditért egyszerűbb választásnak tűnt, mint felvenni egy nyelvi kurzust.
2022. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6. Na hopp egy itélkező! Képzeld 2020 óta jártam magántanárokhoz, többször neki futottam a nyelvvizsgának ,az utolsó pillanatig küzdöttem,de sajnos a szövegértés sosem sikerült. "5" mondatot írni,mert az mindegy meglett 60%

De nagyon:

" èrtelmes" ès "kedves "ember lehetséges ha egyszerre ìtèlkezel! Kìvànom,hogy egyszer te is szenvedjél jó sokat az életedben,hogy vissza kapd a másoknak adott kedvességed! Bár biztos azért trollkodsz a neten,mert az èletben a kutyàt nem èrdekled!

2022. jún. 26. 09:20
 8/12 A kérdező kommentje:
"5" mondatot írni tudok,mert az mindig 60% felett lett.
2022. jún. 26. 09:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Bármennyire is fáj, de egy nyelvvizsgát le kellene tudni tenni. Mindig van valami kifogásuk, akiknek nem megy.
2022. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Nekem semmi kifogàsom sincsen. Tudom, hogy én vagyok a hibás, és dolgozok is rajta ,hogy minèl előbb meglegyen, ezèrt is húztam fel magam a 6.válaszon, ugyanis az,hogy lusta vagyok és másra szántam az időt ,ahogyan ő fogalmazott " szarszedés meg a galambszedés kredit fontosabb volt" távolabb nemis állhatna a valóságtól. Ugyanis 2,5 féléve küzdök a nyelvvizsgáért !
2022. jún. 26. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!