Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisbaba mellett mennyire...

Kisbaba mellett mennyire nehéz/elvégezhető az agrármérnöki szak?

Figyelt kérdés

Ide jelentkeztem és a várhatóan fel is fognak venni. Azonban a tavasszal teherbe estem, decemberre várjuk a kicsit.

Lehet, hogy már az első félévnek sem fogok nekiállni, mert december elején születik, a gyermekágyas időszakban pedig nem tudom hogyan oldom meg a vizsgázást.

HA (remélem) felvesznek, passzíváltatni fogok két félévet. Szerintetek jó ötlet? Akkor jövőre már egy nagyobb baba mellett tanulhatnék. 2 év munkaviszonyom van, a támogatások járnak, a férjem pedig dolgozik.


2022. jún. 15. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Passzív kezdés (ha lehet, mert nem minden egyetemen lehet)

Egyéni tanrend (babásoknak általában megadják)

Munkarendváltás, tehát levelezőn tanulsz, nyilván az órákra nem viheted magaddal a babát.



Ezek az opcióid vannak.

Egyébként nem hiszem, hogy egy mászkáló, minden megnyaló, határait feszegető egyéves mellett könnyebb tanulni, mint egy baba mellett. Még akkor is, ha utóbbi sokat sír vagy háromóránként etetni kell.

2022. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha valaki úgy tanul, mint ahogy a kollégám dolgozik gyerek mellett, egy éven belül úgyis kibuksz. Ha nem, akkor nyilván minden megoldható.
2022. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!