Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végeztem az érettségivel,...

Végeztem az érettségivel, mégis olyan érzésem van, hogy ideje lenne nekiállni tanulni, miért?

Figyelt kérdés

Túllettem az érettségin, a szóbelin. Nagyon jó eredményeket értem el. Viszont mindig kering bennem egy érzés. Mégpedig az az érzés, amikor próbálom magam rávenni, hogy nekiálljak tanulni. Egyszerűen fura és rossz. Ahhelyett hogy lazítanék, ezen kattogok, hogy tanulnom kéne.

Szerintetek miért?



2022. jún. 17. 19:20
 1/5 anonim válasza:
95%
Mert az agyad még nem állt át arra, hogy lazíthatsz. Nyugi, pár nap és élvezni fogod a szünetet.
2022. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez volt, szerencsére az egyetem csinált online kurzust amit még nyáron megcsinálhattam és elfogadtathattam utána így azzal foglalkoztam. Tanulj nyelvet, ha nagyon szenvedsz már :)
2022. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy
2022. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Inkább szabadulj meg az érettségis cuccaidtól! 😊
2022. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt, kellett egy kis idő hozzá, mire megszoktam, hogy nem kell tanulnom, pihenhetek. Egy pár napon keresztül "erőltesd" magadra a pihenést, utána meg menni fog magától :D

Ne félj, jövőre az egyetemen majd még júliusban is tanulhatsz a pótvizsgákra, ha úgy hozza épp az élet.

2022. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!