Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségin pl irodalom...

Unicum16 kérdése:

Szóbeli érettségin pl irodalomból mit kéne elmondanom amire megadják a minimum pontot ami kell a ketteshez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nagy irodalmi ember és nem is nagyon ragad meg bennem az irodalom, de most érettségi előtt beparáztam, hogy nem fog sikerülni. írásbelin lett 45 pontom(örülök neki) nem is féltem az írásbelitől, de a szóbeli az nagyon messze áll tőlem. Beszélni nem nagyon tudok, nagyon félek amikor ki kell állni valahova, egy szimpla dogánál is görcsbe áll a gyomrom!!!!

2022. jún. 17. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Dobjál be előtte egy kupica Unicumot, attól feloldódsz.


Viccet félretéve, ha a tételeket el tudod helyezni térben és időben, akkor már meglesz a minimum. Ahhoz, hogy érvényes legyen az érettségit, a szóbelin elérhető pontok 12%-át kell elérned, ami 6 pontnál nem több.

2022. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz egy műről sem beszélni, nem engednek át.
2022. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 pontot akkor meg mire adják meg?
2022. jún. 18. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársunk megbukott magyar szóbelin, pedig a legismertebb tételt húzta, Petőfit. Csak nem emlékezett az Anyám tyúkján kívül egy versére sem.
2022. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16:53-as, De ez gondolom tanártól is függ, hogy átengedi vagy sem. Amúgy a szöveggyűjteményt nem használta? gondolom meg lehet majd nézni. Így, hogy meghúzták magyarból mindenből újra kell érettségiznie vagy csak majd magyarból? Érettségi előtt állok és nem nagyon lettünk felvilágosítva.
2022. jún. 18. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
KÁR VOLT FÉLNI TŐLE :D Jövőre aki megy se féljen tőle, mert túl egyszerű!!!!!
2022. júl. 24. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!