Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoftverfejlesztést felnőttkép...

Szoftverfejlesztést felnőttképzésben a Csete Balázs Technikumban vagy a Neumann János Technikumban éri meg jobban tanulni Budapesten?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és szoftverfejlesztést szeretnék tanulni felnőttképzésben ősztől. Az alábbi két suliban gondolkodom:


Csete Balázs Technikum: 8 hónapos képzésén, heti 2 tanítási nappal (péntek délután és szombat délelőtt)


Neumann János Technikum: 2 éves képzésén, heti 3-4 nappal (hétfő és csütörtök között délutánonként)


Így első blikkre nekem a Csete pár hónapos képzése túl gyorsnak és gyengének tűnik, a Neumann Jánosé pedig túl hosszúnak, indokolatlanul sok tanítási nappal. De ha egyszer ugyanazt a bizonyítványt kapom meg mindkét képzés elvégzése esetén... Viszont nem szeretnék előítéletes lenni, inkább véleményeket olvasnék szívesen azoktól, akik tudnak segítséggel szolgálni. Sajnos egyik suli képzéséről sem lelhető fel sehol, semmilyen vélemény.



#képzés #felnőttképzés #szoftverfejlesztés #szoftverfejlesztő és -tesztelő #Csete Balázs Technikum #Neumann János Technikum
2022. jún. 19. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Csere Csepelen az egyik helyi gyűjtő. Ha csak a papír a lényeg akkor menj oda. Esetleg dönts az iskola közelsége alapján. Nem mondom hogy Neumannban a jövő informatikai járnak de talán egy fokkal jobb tanáraid lesznek ott.

A munkaerőpiacon a két iskola papírja egyenértékű.

2022. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat. Időközben a Petrik Lajost is megérdeklődtem, de ott pedig havi mindösszesen 3 személyes konzultáció történne, amúgy digitálisan menne a képzés. Az is játszott eddig, de így kilőve.


Mindkettő suli nagyon messze van, szóval inkább a színvonal alapján döntenék. De ha egy heti 1-2 napos elfoglaltsággal járó 8 hónapos és egy 2 éven keresztül heti 3-4 délutánt igénylő között kell válasszak hát nem is tudom. Az egyik túl rövid és túl kevésnek bizonyul a későbbi érvényesüléshez (mivel nem csak a papír a lényeg, hanem a tudás is), a másik meg viszonylag hosszú időn keresztül túl sok elfoglaltsággal járna főállás mellett.

2022. jún. 20. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!