Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki az ELTE nappalis...

Jár valaki az ELTE nappalis marketing mesterképzésre? Tudna róla kicsit mesélni?

Figyelt kérdés
Úgy láttam nem kötelező bemenni órára, akkor nincsenek is ilyen csoportfeladatok? Így ha nem járnak be sokan mennyire lehet találkozni a szaktársakkal, megismerni őket?

2022. jún. 22. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én pénzügyre járok ugyan, de vannak közös óraink a marketingesekkel.

1.nincs katalógus, mindent fel töltenek videó formában is.

2. Ne számíts gyakorlatorientált tárgyakra, itt nem

Lesz olyan hogy csoport feladatokat, előadásokat,beadandokat kell csinálni.A történet egyszerű:6 kredites tárgy 3zh vagy vizsga,3 kredites tárgy 2zh vagy vizsga(persze nappalin,levelezon csak vizsga van)

3.ELTE-s közösségi életről nem tudok nyilatkozni, vannak bulik, nekem sajnos munka mellett nincs rá kapacitásom.

2022. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!