Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE -ODA/OLKDA biokémia szigorl...

DE -ODA/OLKDA biokémia szigorlat elégséges követelmény??

Figyelt kérdés

Mennyire kérik részletesen az anyagot? Mi a minimum követelmény?


Nagyon kimerültem a vizsgaidőszak végére, és jelenleg úgy érzem, hogy képtelen vagyok minden egyes szintezis útvonalát megtanulni, csak átmenni szeretnék. Viszont nem ismerek senkit akinek tapasztalata lenne vele, csak olyat, aki végig kitűnően teljesített. Tőlük pedig csak azt hallottam, hogy szinte lehetetlen, egy teljes hónap magolás után is buktatnak. Nekem erre 4 napom maradt a többi vizsga után.


( MSc képzés teljesen más jellegű lesz, így a biokémia tudásom nem szükséges hozzá, csak az, hogy teljesítsem a tárgyat..)


2022. jún. 22. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az "ODA" az orvosi diagnosztikus analitikus lenne?


Van egy ismerősöm aki emiatt bukott ki onnan pedig nagyon odatette magát szóval nagyon kemény.

2022. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, le fogod copni magad a bukásért is
2022. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csodálatos, akkor jobb, ha el sem megyek. Köszönöm szépen:)
2022. jún. 22. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még meg lehet próbálni
2022. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!