Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbelin semmit se szólt a...

Szóbelin semmit se szólt a tanár, nem is kérdezett utána, ez jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Ma voltam infó szóbelin. Elmondtam amit gondoltam, végig semmit se szólt. Amikor végeztem, megkérdezte akarok-e még valamit mondani vagy jöhet-e a gyakorlat. Megcsináltam a gyakorlatot és mehettem is ki, semmi témához illő kérdés, pedig korábban azt mondta, egyet minimum fel kell tennie. Ez most mit jelent?

A saját feleletem előtt végighallgattam pár törit és irodalmat, ott végig beszélt a tanár (nem ugyanaz). Beszéltem azokkal is, akik utánam jöttek, azt mondták őket kérdezgette.

Nagyon izgulok, nem szeretném lejjebb rontani az írásbelin elért százalékot.



2022. jún. 22. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem volt benne hiba, neki meg már a t.ke tele volt a szazadik vizsgazoval aznap. Szerintem adott rá egy maxot és annyi.
2022. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az, amit az előttem lévő írt, illetve ugye vannak megadott szempontok, ami alapján fel kell építened a feleletedet, + van hozzá tartozó kérdés mindegyik tételhez, mi úgy kaptuk meg a tételeket a tanártól, hogy eleve oda voltak a kérdések írva. Ha úgy feleltél, hogy közbe azokra is választ adtál, például mondjuk ki húztad a kommunikációt, és mondjuk a szempontoknak megfelelően építetted fel a feleletet, közben azokat a dolgokat is el mondtad, amilyen kérdés tartozik hozzá, akkor teljes egész a feleleted. De nyilván ez tanár függő, valaki random fejből kérdez.

De infó szóbelin elég nehéz szerintem megbukni, hát mikor én feleltem, beszéltem egy szűk 5 percig kb, aztán kérdezgettek, én meg úgy be sültem, és azt hittem, talán egy 7-8 pontot össze kapartam, aztán végül 22 pontom lett a 30-ból.

2022. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!