Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez normális érzés államvizsga...

Ez normális érzés államvizsga előtt?

Figyelt kérdés

Holnap délután lesz a szóbeli államvizsgám.

1 hónapot tanultam rá,tudom a tételeket,egy hete mondom fel anyukámnak őket. Tudom is nagyjából az összeset.

Azonban miért van az,hogy pl random fel akarom mondani magamnak és mintha semmit sem tudnék? Most is úgy érzem hogy üres a fejem és nem tudok semmit. Ez miért van? Pedig anyának fel tudom mondani.

Attól félek,hogy holnap nem fog semmi eszembe jutni és lefagyok,nem fogok tudni válaszolni ha lesznek plusz kérdések.

Már most hánynom kell és enni sem tudok. Ráadásul hallottam,hogy tavaly elég sokat buktattak is. Rettenetesen félek,úgy érzem én erre nem vagyok képes,nem fogok tudni elindulni itthonról.

Van valami tippetek?



2022. jún. 27. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha megbuksz, akkor mi van? Az se a világ vége. Majd nekifutsz újra!

Aludd ki magad előtte és egyél-igyál, fizikailag legyél rendben, akkor minden fontos eszedbe fog jutni (a többi meg úgyse fontos). :)

Ez is csak egy vizsga a sok közül!

2022. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 3 évig voltál egyetemista, hacsak nem csaltad el szó szerint az összes online vizsgádat, valami csak ragadt rád. Ha igen, akkor meg nem rosszból, de 1 hónap (!) tanulás akkor is illene nem csak "nagyjából" tudni a tételeket. Ha nem sikerül, következő félévben újra próbálkozol, nem fog összedőlni a világ.
2022. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét!


Én is így éreztem, bár nálam rosszabb volt, mert külső okok miatt elcsúsztam a készüléssel és 3-4 tételre már nem jutott időm, szerencsére nem azokat húztam. Amúgy nem hülyeség amikor azt mondják, hogy majd ott be fog ugrani, nálam is ez volt. Már a végén azért voltak ilyen idegrohamaim, mert én se tudtam visszamondani azt, amiről azt hittem tudom. Ha eltudod kezdeni, akkor nagy gáz nem lesz, a tanárok úgy is kérdezgetnek majd. :)

2022. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy tételre nekem sem volt már időm,de azért ma átolvastam csak nem ragadt meg úgy mint a többi.

2022. jún. 27. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztosan sikerült. Általában mindenki így ugrik neki egy vizsgálnak, hogy "semmit sem tud",aztán a helyzet adja magát.
2022. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na, hogy ment?
2022. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös.
2022. jún. 28. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Szuper. :)
2022. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!