Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány óra igazolatlan után...

Hány óra igazolatlan után veszik el az ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mindenkinék máshogy van-e, de azthiszem nálunk 30 vagy 36 óra után de nem biztos, ezért megszeretnék bizonyosodni róla. Kinél hogy van? Gondolom csak a gyakorlati hiányzások számítanak bele vagy nem?

2022. jún. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolatípusról van szó?
2022. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állami ha erre gondolsz, de lehet most hülyeséget mondtam O-O
2022. jún. 27. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
középiskola?
2022. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jún. 28. 01:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Középiskolánál 30 körül, de nem az ösztöndíjat, tudtommal maximum szakiskolások kapnak ösztöndíjat. A családi pótlékot veszik el.
2022. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már két éve azt mondják középsuliban, hogy 6 óra igazolatlan után megvonják az ösztöndíjat, úgyhogy ne lógjunk egy napot sem.


Amúgy meg most hogy így utána néztem, írnak is róla: "igazolatlanmulasztásainak száma nem haladja meg a 6 órát (adott tanév hátralévő részében nem részesülhet ösztöndíjban a tanuló, ha az igazolatlan mulasztása eléri a hat foglalkozást)." ( [link]


Amúgy a gyakorlati alatt most a szakmai gyakorlatot érted? Mert ha igen, akkor a válasz nem. Bármilyen óráról számít az igazolatlan hiányzás.

2022. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem mükszik az előző link, mert a gyakori kérdések egybevette a zárójel végével.


[link]

2022. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!