Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ma töltöttem fel felvibe a...

Ha ma töltöttem fel felvibe a középiskolai bizonyítványomat, akkor azt még érvényesnek számít?

Figyelt kérdés

Összezavarodtam a mondattól, amit a hiánypótlásról kaptam és későn láttam meg. Május 23-án kaptam felhívást, hogy "5 napon belül rakjam fel", de azt is írja, hogy "július 7-ig van a dokumentumbenyújtás határideje"

Elvagyok késve vagy nem vagyok?


2022. jún. 27. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel, csak azért küldték ki a levelet, hogy aki már rendelkezik a 12.-es bizonyítványával, az töltse fel a rendszerbe.
2022. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*rendelkezett az adott időpontban a bizonyítványával
2022. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja jó, köszi!

Közben kiderült, hogy tavalyról már bent volt a rendszerben minden, amire szükségem volt és már a pontjaim is ki voltak számolva. Nyelvvizsgára is kaptam extra pontokat még mielőtt feltöltöttem volna róla a képet.

Ez a második jelentkezésem, de tavaly mindenben segítve voltam, idén próbáltam önállóbbra venni kicsit a figurát, mert így 20 évesen már rámfér.:)

2022. júl. 2. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!