Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan dolgoztátok fel hogy...

Hogyan dolgoztátok fel hogy csúsztok az egyetemen egy évet?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves egy nem túl könnyű szakon. Minden vizsgám meglett elsőre, még nagy eséllyel ösztöndíjat is fogok kapni mert jó az átlagom, viszont komolyabban lebetegedtem a hónap elején, ami miatt tolnom kellett az utolsó vizsgámat 2× is. Az utolsó vizsgaalkalmon pedig szépen elhasaltam, mert nem tudtam eleget készülni rá. 2 tárgy épül erre, és csak a következő tavaszi félévben tudom ezt felvenni, szóval tuti csúszás. Eléggé letörtnek és motiválatlannak érzem magam ezek után, nem is tudom hogy egyáltalán folytassam e, pedig nagyon érdekel a szak..

2022. jún. 28. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Folytasd, ez nem is kérdés.
2022. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, az első bukásom nekem is az első évben volt, és eléggé a padlóra tett akkor, ráadásul családtag is épp akkor halt meg. Rendesen elbizonytalanított, de végig tudtam csinálni, 5-ös diplomával. Úgyhogy én azt mondom, ez még semmit nem jelent. Pláne ha nagyon érdekel is a szak, mindenképp folytasd.
2022. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy folytasd. Nem történik semmi. Főleg, hogy nem is tehetsz róla, te mindent megtettél. Én azért csúsztam egy évet mert ittam és buliztam meg mindent csináltam ami nem a tanulás. Kirúgtak, újrajelentkeztem, és csináltam rendesen mindent, aztán meglett. Bosszant, hogy ilyen buta voltam az első évben, megkaptam érte az 1 év büntit, kész :) Nem egy nehezen feldolgozható valami
2022. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!