Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okj-képzésben vannak olyan...

Okj-képzésben vannak olyan tantárgyak, amik közül párat később egyetemen beszámítanak krediteljárásiban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az egyik rokonom hitoktatóképzésre járt, ami kb. egy okj színvonalának felelt meg, és később, mikor főiskolára ment hitoktatói szakra, akkor még a képzése is lerövidült felére (2 évre), mert beszámították neki vmilyen szinten a korábbit.
2022. júl. 1. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy azért, hogy OKJ, vagy "kb. egy okj színvonalának felelt meg", milyen képzés volt konkrétan?


Felsőoktatási szakképzések (egyetem által indított érettségire épülő képzés) tárgyaiból lehet befogadtatni, ha kapcsolódó egyetemi szakot kezd el az ember.

2022. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mondom hitoktatóképző, nem főiskola, nem egyetem.

azért mondom, h. kb. egy okj-nak felelt meg, mert nem egyetem/főiskola volt, hanem az egyházközség hirdette meg a képzést.

2022. júl. 1. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed az volt, hogy OKJ-s tárgyakat be lehet-e számítani - mondom, hogy nem, csak a biztonság kedvéért kérdeztem hogy ez mi volt
2022. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért, ez akkor minek számít? nem adott főiskolai végzettséget, kb. egy okj-s pedagógiai asszisztensinek feleltethető meg.
2022. júl. 1. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy minek "feleltethető meg", a lényeg az, hogy MI. De ezt te tudod, nem én. Az eredeti kérdésedhez mi köze ennek?
2022. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!