Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Műszaki Egyetemre...

A Budapesti Műszaki Egyetemre (Építészmérnöki Kar) mennyire nehéz bejutni? És persze ott is maradni.

Figyelt kérdés

Ha valaki ott tanul, tanult vagy csak az ismerőse nagyon örülnék ha megosztana egy-két tapasztalatot.

Az egyik tanárommal beszélgettünk erről és ő azt mondta, hogy ott már nagyon családias a hangulat, tehát apuci- anyuci mérnökök lévén(na és persze jó kapcsolatokkal!)berakják a gyereküket.

Ez mennyire igaz?

16 vagyok és 11.-es.


2010. szept. 20. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Felvesznek, ha eléred a ponthatárt. De ajánlom neked, hogy matematikát, fizikát (főleg az erőkről szóló részt) nagyon kezd el tanulni, mert ki fogsz készülni. Én is hetente halok meg hétfőnként matek és geometria előadáson, majd élőholtként eltöltök pár napot, és a barátnőmnél támadok fel, aztán meglátjuk ez mire lesz elég. Elég nehéz a mérnöki. Amúgy én földmérő mérnöknek tanulok.


Nálunk kisujjból kell(ene) kirázni az emelt matekot. Na persze ez túlzás, én is csak közepet csináltam, de szenvedek is, mint írtam, meghalok mindig, mindenképpen állj rá a reálra, aztán sok sikert.

2010. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. szept. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!