Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallgatói jogviszonyom megszün...

Hallgatói jogviszonyom megszüntetése miatt muszáj bemenni TO-ra? ETR-ben nem lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit akarsz? Kiiratkozni? Halasztani? Vagy mi? Legalább hívd fel őket és kérdezd meg, ha félsz, hogy feleslegesen mennél be.
2010. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kiiratkozni véglegesen.
2010. szept. 21. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor be kell. Nekem a passzív félévhez nem kellett, de a kiiratkozás más dolog, ki kell hogy adják az indexedet is, úgy tudom.
2010. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi az az index?
2010. szept. 21. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
LoL egyetemista vagy és nem tudod mi az index? Másik neve lecke könyv. Ebbe kerülnek bele a jegyeid. Régen úgy volt, hogy jegybeíratáskor tanártól tanárig kellett mászkálni és abba íratni, de most már minden webes felületen történik. Ennek ellenére létezik az index, minden félév végén bele ragasztanak egy lapot a felvett tárgyaiddal és jegyeiddel. Államvizsga előtt, illetve kiiratkozáskor adják ki.
2010. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen úgy volt, hogy jegybeíratáskor tanártól tanárig kellett mászkálni és abba íratni, de most már minden webes felületen történik.


Nagyon tévedsz, sok helyen most is hajkurászni kell a tanárokat :D ELTÉ-s vagyok, és (a mi karunkon legalábbis) az etr gyakorlatilag csak dísznek van. Semmi mást nem tudsz csinálni vele, csak felvenni az órákat és a vizsgákat. Az összes többi dologért (jegybeiratás, ösztöndíj, kérelmek, halasztás stb.) be kell menni a tanulmányira, ahol soha senki nem tud semmit, csak aknakeresőzni...

2010. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még fel is háborodnak, ha zavarod őket. Egyébként mindent megtudnának csinálni az index nélkül is, szerintem csak arra van, hogy hátha egy-két jegyet nem íratunk be, meg késve adjuk le, és akkor kapjuk a csekket és fizetünk.
2010. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
be kell menni. nekünk ilyen leszerelési papírt kellett hurcolászni a könyvtárba, koleszba, tesi tanszékre... azoknak mind le kellett pecsételniük és csak akkor iratkozhattál ki.
2010. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hova jársz?

Szegedre?

2016. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!