Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogy van az EKKE-n Egerben?

Ez hogy van az EKKE-n Egerben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy én az EKKE-TTK-ra jelentkeztem, földrajz és történelem tanári szakra. De pl. aki mondjuk ének-történelem szakra jelentkezett az más karon is van (EKKE-BMK). Na most akkor ez teljesen külön épületekben van mert más karon vannak, vagy úgymond a töris órák közösek lesznek és valószínűleg több épületbe kell jarnom. Bocsánat ha nagyon sötét a kérdésem, de ezt teljesen nem értem most.

2022. júl. 13. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 szakos voltam ott, amikor még EKF-nek hívták. Mindkét szakosokkal voltak közös óráink (nem sok), és időnként másik épületbe kellett mennünk.
2022. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetemen a különböző karokhoz tartozó hallgatók egyáltalán nincsenek "elkülönítve", és sokszor az épületek és a karok között sincs egyértelmű megfeleltetés, mert egyes épületeken a karok osztozhatnak, vagy pedig ugyanahhoz a karhoz tartozhat akár két, egymástól egy-két kilométerre levő épület is. Inkább az a jellemző, hogy a tanszékek vannak csak egy épületben, őket nem szedik ketté. Más szóval bárkivel előfordulhat, hogy gyalogolnia vagy utazgatnia kell két óra között. Akkor is, ha nem ilyen kevert szakpáron van, mint te. De általában van elég idő az órák közötti vándorlásra.
2022. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!