Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 37 évesen lehetek még rendőr...

37 évesen lehetek még rendőr (tegnap kaptak béremelést)? Valahol olvastam, hogy volt egy 33 éves limit határ, de mostanság ezt nem látom, nagy a hiány és ilyen 10 hónapos képzések is vannak már a régi 2 éves helyett. Fizikailag jó formában vagyok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelsz fizikailag meg egészségügyileg, akkor lehetsz. Előny a fegyvervizsga, vagyonőri vagy valami hasonló. Nekem ezek megvannak, de fizikain nem felelnék még meg, pedig küzdősportolok is. Vagy lehet megfelelnék, csak nincs elég önbizalmam, nem tudom.
2022. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
55 év a korhatár és 10 hónap a kiképzés. Azonban vedd számításba, hogy óriási eséllyel kiképzés után azonnal levezényelnek a déli határra határőrnek, ahol majd 8-10 ágyas laktanyai szobákban kell laknod, városoktól és bármilyen kikapcsolódási vagy kulturális lehetőségektől távol, és örülhetsz, ha 3 hetente hazaengednek egy hétvégére. Megfizetik, de kutyának való életed lesz.
2022. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megfizetik...🤣🤣🤣

Azért nincs rendőr, mert biztos túl vannak fizetve.

2022. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
#3: Én nem az átlag rendőrökről írtam, hanem a határvadászokról, akik a terepre kikerülve azonnal havi bruttó 400 ezret kapnak. Ez 8 általánossal és egy 10 hónapos kiképzéssel (ami nemcsak hogy ingyenes, hanem havi 300 ezres jövedelmet is nyújt) azért nem olyan rossz bérezés. Egy szakma és érettségi nélküli ember mezőgazdasági vagy építkezési segédmunkával ennyit biztosan nem keres. De mint mondtam, a határvadászok munkakörülményei csapnivalóak: tartósan lakhelytől távol, távoli laktanyákban, hodályokban összezárva kell éljenek, alig engedik őket haza, s persze rendszeresen éjszaka is dolgozni kell. Ez a legtöbbek idegrendszerét bizony felőrli.
2022. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!