Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért küldte a felvi ezt az...

Miért küldte a felvi ezt az üzit, ha már korábban töröltem a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

nem vettem részt a felvételiken, július 7. előtt az oktatási hivatal tanácsa szerint töröltem az idei felvételit, erről kaptam megerősítő mailt, h. sikerült törölni.ű


most meg jött sms, h. nem vettek fel sehova.


nálam mesterképzésen nem pontok alapján lehetett bejutni, hanem szóbeli felvételire kellett volna menni, de nem mentem.


ezt most nem értem. ha töröltem, miért ez az üzi?? ma is beszéltem az oktatási hivatallal, és azt mondták, nem fogok ma smst kapni, mert töröltem a jelentkezésemet.


2022. júl. 21. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor februárban jelentkeztél az idei felvételi eljárásba, bekerültek az adataid a rendszerbe, ezekkel tudsz/tudtál belépni ügyeket intézni, ezek nem törlődnek csak mert visszavontál egy (vagy több) helyet ahova jelentkeztél. Az üzenet mindenkinek kimegy automatikusan. Nem vettek fel, erről kaptál automatikus értesítést. Nem értem mi a gond igazából.
2022. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

te nem érted, amit mondok!

ha töröltem mind a 3 helyet, ahová jelentkeztem, és el sem mentem felvételizni, márpedig szóbeli alapján lehetett csak bejutni (mester), akkor mi alapján nem vok felvéve??!!

töröltem, nem mentem el...

2022. júl. 21. 22:24
 3/10 A kérdező kommentje:
és ahogy mondtam, az oktatási hivatal munkatársa azt mondta, akkor nem is kapok ma értesítőt, miért is kapnék, ha töröltem a jelentkezésem.
2022. júl. 21. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg nem értem...

Beregisztráltál az idei felvételi eljárásba. Közben meggondoltad magad, visszavontad a jelentkezési helyeket, nem mentél el felvételizni, rendben van. Tehát nincs hova bekerülnöd. Ma kaptál is értesítést, hogy valóban nem vettek fel. Miért zavar ez?


Az oktatási hivatal munkatársai sem mindentudók, én is beszéltem a felvi ügyfélszolgálatával egy probléma miatt, és bár jóindulatúak, nem mindig pontosak az információik sajnos.

2022. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hülyeségeket kérdezel, bszki, és nekem ehhez most nincs türelmem, több munkatárssal beszéltem onnan az elmúlt hetekben, mindenki azt mondta, ha töröltem, nincs felvételi eljárásom, így üzit sem kaphatok.
2022. júl. 21. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdezek semmit, csak azt nem értem miért zavar ez téged ennyire. Kaptál egy gép által generált rendszerüzenetet, ennyi...
2022. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mert zavar, mert nem érdemlem meg.

mert el sem mentem.

így olyan, mintha fel vettek volna, és a rendszerben ez marad, mintha nem jutottam volna be.

holott betegség és anyagiak miatt muszáj volt kihagynom az egész felvételi szezont.

zavar, mert időben töröltem, pont azért, h. ne kapjak ilyen üzenetet.

2022. júl. 21. 22:38
 8/10 A kérdező kommentje:
javítás: így olyan, mintha fel SEM vettek volna
2022. júl. 21. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, így már jobban érthető. De amúgy a telefonszám megadása teljesen opcionális volt, törölhetted volna az e-felvi felületén.
2022. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy soha, senki nem fog azzal foglalkozni, hogy idén jelentkeztél a felvételi eljárásba, aztán visszavontad a jelentkezésed. Ezt csak te tudod.
2022. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!