Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE BTK magyar levelezői...

PPKE BTK magyar levelezői szakról tudna bárki mesélni?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik maga a levelezői illetve nyáron esetleg valami kötelező olvasmány mielőtt oda merészkednék. Nem Pesten élek, dolgozom szóval ezért lenne fontos számomra. Milyenek a tanárok? kivitelezhető levelezőin ez a szak vagy kb. olyan káoszra kell számtani mint online oktatás idején?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 23. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte biztos nincs kötelező olvasmány.

Követem amúgy, mert egészen pontosan erre tervezek jelentkezni jövőre ;)

2022. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogy mi a terved a magyarral, de ha nincs valami briliáns ötlet, akkor tisztán időpazarlás.
2022. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de nem kértem véleménytaeról hogy szerinted mi időpazarlás és mi nem.Még mindig jobb ötletnek tartom mint a 300.közgazdász.;)
2022. júl. 25. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Pedig sokkal rosszabb ötlet, de a call centerekben mindig lesz hely a számodra.
2022. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 szakadj már le erről a témáról. Neked nem mindegy, hogy más mit tanul? Ha annyira menő szakmád van, akkor meg örülj neki, hogy ennyivel is kisebb lesz neked a konkurencia.

Kérdező, nekem esetleg elmeséled (akár privátban), hogy miért a magyar szakot választottad? Mert engem kb hülyének néz miatta a környezetem egy része, a másik fele meg egyszerűen nem érti :D

Az első válaszoló voltam. :)

2022. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmesélhetné.
2022. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5.Először is hagyd.Mindig lesznek kötözködő emberek,senkit nem érdekel a véleményük.Felnőtt nőként eltudom dönteni én is és sokan mások is hogy mit szeretnék tanulni.(nem vagyok mar Engem mindig is érdekelt a magyar világ életemben kitűnő voltam belőle,emelt érettségim is jeles lett.Engem a könyv írás ami megfogott illetve az egyetemi tanár,egyik sem piskóta,de nem lehetetlen.Ne hallgass másokra.Majd ha nem fog tetszeni,
2022. júl. 25. 12:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor a saját bőrödön megtapasztaltak alapján dönts.Én is jártam már egyetemre,otthagytam nem tetszett.Dolgozom.Mindig újra lehet kezdeni:)
2022. júl. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!