Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csak a Neptun kódot...

Miért csak a Neptun kódot kaptam meg emailben?

Figyelt kérdés
Délelőtt kaptam egy emailt amiben azt írták hogy az előző értesítésükben helytelenül szerepelt a Neptun kód és küldték az újat és hogy az előzőben az összes többi info helyes. Viszont én nem kaptam semmilyen előző emailt tehát a jelszavamat meg a többi infot nem tudom. Ha számít vmit akkor Eltéről van szó.

2022. júl. 24. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom, nem árt akkor jelezni az illetékes TO felé
2022. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Ez volt az "előző" üzenetben:


"Kedves Hallgatónk!

Gratulálunk sikeres felvételijéhez, egyben köszöntjük Önt az Eötvös Loránd Tudományegyetemen!

Tájékoztatjuk, hogy a felvételi határozatot Egyetemünk elektronikus tanulmányi rendszerében, a Neptunban tudja megtekinteni, a "Tanulmányok" alatti "Hivatalos bejegyzések" menüpontban.

A Neptun elérhetősége: [link]

Az Ön Neptun felhasználóneve (neptunkód): $H1

Amennyiben az ELTE Neptunba még nem lépett be, vagy elfelejtette jelszavát, új jelszavát a Q-tér honlapon adhatja meg, a [link] cím alatt elérhető "Új jelszó" szolgáltatás használatával.

Az ún. IIG (Informatikai Igazgatósági) azonosítóját 2022-07-26 után, a [link] honlapon az N betűre kattintva Neptun-kódjával és jelszavával belépve hozhatja létre. Az IIG azonosítóra szüksége lesz a tanulmányai teljesítéséhez, az ELTE-s e-mail címéhez és a Wifi hozzáféréshez is.

A tanulmányai megkezdéséhez szükséges nélkülözhetetlen információkat - ideértve a beiratkozás módját és a külföldiek beutazását is - a www.elte.hu/felvettek honlapon éri el. Ugyanitt tájékozódhat a Neptun használatának részleteiről, valamint az ELTE-s polgárként Ön számára nyitva álló lehetőségekről is.

Felhívjuk figyelmét, hogy személyes adatainak bejelentésére, egyeztetésére nyitvatartási időben keresse fel a központi Quaestura Irodát és mutassa be a megfelelő dokumentumait vagy indítson "Adategyeztetés" típusú elektronikus ügyet a Q-térben, és adja meg pontos, hiteles adatait, különös tekintettel a személyi igazolványa szerinti teljes nevére, személyi igazolványa számára, állandó lakcímére, adóazonosító jelére, TAJ számára, valamint Neptunban a "Pénzügyek" alatti "Beállítások" menüpontban rögzítse bankszámlaszámát! Beiratkozási lapját csak az adategyeztetést követően nyomtassa ki.

Tanulmányaihoz és az ELTE-n töltött éveihez sok sikert, kitartást és maradandó élményeket kívánunk!

Üdvözlettel:

az ELTE Oktatási Igazgatósága"


A Neptun kódodhoz (ami NEM $H1, hanem amit az új üzenetben küldtek) tehát a QTéren tudsz jelszót beállítani.


Amúgy lépj be a szakos Facebook csoportba, mert ott jobban fogsz tudni tájékozódni.

2022. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Még több mint egy hónap van az iskolakezdésig, a tárgyfelvétel végéig még ennél is több, pár napja vannak meg a pontok... ha ennyire érdekel ez így nyár közepén, írj a TO-nak.
2022. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!