Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt infó érettségi önerőből?

Emelt infó érettségi önerőből?

Figyelt kérdés

Kicsit random ötlet, de mindig is érdekel az infó kissebbként, még általánosban, viszont olyan suliba mentem tovább, ahol pocsék volt az infó oktatás, tehát semmit nem tanultunk (picit a Word-be csinálgattunk ezt-azt, de itt meg is akadt a tudomány), és az élet is más irányba sodort. (Humán irányba mentem tovább egyetemre és főleg nyelvekkel foglalkozom).

Viszont most felmerült bennem, hogy szívesen tanulnék valami újat, és tudom, hogy régen mennyire szerettem az infót, így gondoltam újra próbálnám tanulni. Emelt infó érettségit gondoltam, mint cél, mindenféle komolyabb tét nélkül, tehát nem kell továbbtanuláshoz, vagy ilyesmi, csak inkább, hogy legyen valami konkrét, ami felé megyek.

Csak az az igazság, hogy azt sem tudom, mivel kezdjem a készülést, vagy honnan tudok erről tájékozódni, vannak-e esetleg honlapok, könyvek, vagy ilyesmi, ami segítségével önerőből is tudnék tanulni, illetve ami arra fókuszál, ami az érettségibem van.

Programozásnál arra gondoltam, hogy Python-t tanulnék, már belekezdtem az alapok alapjába, de cél nélkül kicsit abbamaradt, meg közbe jött ez-az.


tl;dr: Szeretnék emelt infó érettségire felkészülni önállóan, viszont nincsenek igazán alapjaim és nem tudom hol vagy mivel kezdjem. Tudtok valami forrást, ami segítségével tudok készülni, vagy legalább elindulni kezdőként?



2022. júl. 24. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A korábbi évek írásbeli feladatlapjait mindenképp érdemes lehet megnézni.

[link]

2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!