Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképző szóbelijén kérdezhe...

A Kisképző szóbelijén kérdezhetnek bármit művtöriről?

Figyelt kérdés

a felvételi "elbeszélgetős" részén kérdezhetnek bármit a sablon kérdéseken kívül(mint pl.:miért akarok oda járni, stb..)

aprópó..ha valaki le tudja írni nagyjából miket fognak kérdezni, megköszönném



2022. júl. 25. 20:07
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális e, de tőlem nem kérdeztek művtörit. Fotón, grafikán és animáción voltam, mindháromnál csak a munkáimról és az adott szakkal kapcsolatban kérdeztek. Például, hogy mióta foglalkozok vele, milyen szinten foglalkoztam vele eddig stb. Gondolom felmérik, hogy mennyire érdekel az a szak, mennyire vennéd komolyan meg ilyenek (+a sablon)

Tudtommal műveltségi felmérés inkább egyetemi felvételiken van, hiszen művtörit és szaktörit a középiskolában tanulsz.

Azt persze elmondhatod, ha előtte is tanultál.


Bár én 5 éve felvételiztem, de remélem most is hasonlóak az elvárások.

2022. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, még aktuális, köszi a válaszod :D

én grafikára és fotószakra tervezek menni, a harmadikat még ki kell találnom

2022. szept. 22. 07:31
 3/3 anonim válasza:

Semmiség, és nagyon sok sikert hozzá!

Nyugodtan írj, ha érdekel még valami.

2022. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!