Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sokan csak azért nem buknak...

Sokan csak azért nem buknak ki az egyetemről, mert Eric Cartmanez módszerét használják, vagyis a fehér ember módszerét a vizsgákon?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
mi a fehér ember módszere?
2022. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerem a módszert, de mégsem buktam ki.
2022. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2022. júl. 26. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
A South parkbban tényleg vannak jó részek és társadalomkritikák, nem láttam ugyan ezt a részt, de azért ne egy sorozatból indulj már ki, vagy ne trollkodj már. Egy egyetemről azért nem buknak ki, mert egyrészt kb. bármeddig lehet járni, így 10 év alatt is össze lehet kaparni egy diplomát, másrészt rengeteg a büfészak Magyarországon, illetve az olyan, ami ugyan nem büfészak, de ha valaki tisztességesen készülget, akkor azért meg lehet csinálni, még ha vannak is húzósabb félévek. Magyarországon leginkább az orvosi, mérnöki, jogi képzés a tényleg nagyon-nagyon nehéz, ahol bármennyit tanul az ember, lehet, hogy ő ehhez nem "elég", vagy nagyon vértizzadósan sikerül csak minden, de az is egyetemtől függ, Elte jogon pl. valaki a pszichiátrián köt ki, a Károlin meg Zimány Linda is el tudta végezni.
2022. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem nézném le Lindát. Olyan gazdag pasikat betudott fűzni, akiket mi soha.
2022. júl. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!