Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Kollégium...

Debreceni Egyetem Kollégium pontok miből állnak össze egy elsősnél ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most jelekzezek először kollégiumba. Debreceni egyetem kollégiumába jelentkezek és az érdekelne, hogy kizárólag szociális helyzetre lehet pontot kapi, vagy számit a tanulmányi pont is ?

2022. júl. 29. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak szociális van, de hogy azon belül pontosan mi mennyi, azt nem találtam, se ponthatárokat.
2022. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én is most jelentkeztem. :)

Mivel első évesek vagyunk, ezért nincs mire tanulmányi pontunk. (Az érettségit nem számítják.)

Szerintem majd csak 2. évtől lehet lesz.

De igen, most leginkább csak szociális pontjaink vannak. Ösztöndíjaknál is csak arra pályázhatunk ebben a félévben azt hiszem. (Nem tudom, hogy a második félévben már pályázhatunk-e másra is.)


- a pontok leginkább az hogy mennyi éves bruttó kereset jut egy főre a családban, és hogy mennyire messze laksz az egyetemtől. tudtommal.

2022. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ti milyen szakra jelentkeztetek? :)
2022. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Btk - újlatin nyelvek és kultúrák :D ti?
2022. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Btk - osztatlan tanári (magyar-matek) :D
2022. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanárira (történelem-etika)
2022. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most jelentkeztem kollégiumba is, és Nk dietetika.
2022. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!