Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kollégiumi jelentkezéshez...

A kollégiumi jelentkezéshez milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés
Neptunon kell felvenni a kollégiumot,de a jelentkezés után kér semmit, ilyenkor mi a teendő?

2022. aug. 1. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában önkormányzat által kiállított lakcímigazolás, a veled egy lakcímen élő (oda bejelentett) lakók lakcímkártyájának másolata, ha van(nak) testvére(i)d, aki(k) még tanul(nak) (közoktatásban/felsőoktatásban), akkor az ő tanulói/hallgatói jogviszonyigazolása(ik) is kelleni fog(nak) majd, illetve az eltartóid (szülő/nagyszülő/nevelőszülő/nagynéni/stb.) jövedelemigazolása/nyugdíjigazolása is. Nem tudom, meddig tart nálatok a jelentkezési idő, de ezeket nem két perc elintézni, szóval a helyedben már holnap nekilátnék a "listának". Egyébként minden egyetem honlapján fent van, milyen igazolásokat/dokumentumokat kérnek, de általában ez a "standard". Ezen felül persze kérhetnek mást is.
2022. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy erről nincs semmi.. csak, hogy neptunon hogyan is kell felvenni, illetve az időpontok. (Óbudai Egyetem)
2022. aug. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!