Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MOME-s építészek! Mi a vélemén...

MOME-s építészek! Mi a véleményetek erről a szakról?

Figyelt kérdés
A többi szakhoz képest mennyire nehéz bekerülni? Jók az oktatók? Jó elhelyezkedési lehetőségek vannak diploma után?

2022. aug. 8. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Más szakra járó MOME-s hallgatók véleményét/tapasztalatait/megfigyeléseit is elfogadom:)
2022. aug. 8. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Muszaki területen dolgozom, ezen belül még az építészek és epìtő mérnöki végzettek sincsenek a legjobb helyen fizetéseket tekintve , az épìtőművészek meg pláne nem.
2022. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mondjuk ha jól tudom a mester elvégzése és egy pár év gyakorati munka után építész végzettséget kapnak a momesok
2022. aug. 8. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Ez tulajdonképp építész szak, aminél nagyobb hangsúlyt helyeznek a művészi vonalra és kisebbet a műszakira. Ezt kell átgondolnod, hogy illik-e hozzád. Az elhelyezkedési lehetőségek megegyeznek a többi építész szakéval.
2022. aug. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tour Eiffel válasza:
Kedvás Válaszoló! Biztos vagy benne, hogy azonosak az elhelyezkedési lehetőségek? Az emberek alapvető megítélésével, bármivel kapcsolatban ami művészet, én azt gondolnám hogy pl. egy építészirodába hamarabb vesznek fel egy MSc-t végzett embert, mint egy MA-t. Jelenleg ebben a dilemmában vagyok, mert nagyon tetszik a MOME-nak az építész képzése, mégis visszatart az, hogy """"csak egy"""" művészdiplomát ad.
2023. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!