Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Bródy Imre Gimnázium...

Újpesti Bródy Imre Gimnázium kötelező olvasmányai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki ismeri az Újpesti Bródy Gimnáziumot és esetleg oda járt vagy most oda a gimibe jár, emlékszik, hogy mi volt 9.-ben a kötelező olvasmány? Köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 11. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve akármikor nézem a honlapot, nincs kiírva:(
2022. aug. 11. 18:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan 6 éve érettségiztem (nem ott), de több iskolaváltásom is volt, és az a tapasztalatom, hogy abszolút szubjektíven a magyartanárok válogatják össze. Biztos van egy lista (kijelölt tanterv), ahonnan válogatnak, meg esetleg valamilyen saját szempont szerint megtoldják, de ezt így lehetetlen megmondani. Ha iskolát váltottál, akkor azt mondanám, hogy a leendő osztályfőnököt hívjátok fel, hogy meg tudná-e valamikor a napokban kérdezni a magyartanárt, hogy miket kellene elolvasni. Vagy az iskola titkárságán is meg tudják mondani, hogy ki volt a tanár, és az elérhetőségét elkérni. Kis szerencsével talán már bejárnak a tanárok, és lehet személyesen is tudsz vele beszélni, hogy miket vettek, mire lehet szükséged.
2022. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Illetve, az iskolai honlapok nem tudom mennyire működnek, az én időmben inkább csak azért voltak, hogy megtalálják a szülők az iskolát, nem volt rajtuk sok aktuális infó. Neked is lehet felesleges várnod a honlap frissülésére, főleg abban az esetben, ha most még a nyár végén akarnál nekiállni olvasni.
2022. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel most ballagtam, így nem igen tudok iskolát váltani (és ebbe is vettek fel csak), ezért is írtam, hogy 9.ben mik a kötelezők, és nem most akartam neki kezdeni, hanem már rég, de bárhogy frissül az oldal (mert szokták frissíteni többször, vagyis tudjuk mi a helyzet), akkor sem írják ki a kötelezőt:( 6 éve igen, más volt még minden, de az 6 éve volt..
2022. aug. 12. 09:23
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod is🥰
2022. aug. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!