Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értettem, hogy ahány...

Jól értettem, hogy ahány államilag támogatott évet tanulok egyetemen, annyit kell később Magyarországon dolgoznom? Ha igen: suli mellett ha bejelentett munkát végeznek, az is számítana vagy csak az számít bele amit egyetem után dolgozok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem még mindig sokkal jobban jössz ki, ha kimész dolgozni, és kifizeted a szerződésszegés miatti büntetést. Kinn - főleg a fizikai munka jellegű szakmákra igaz - sokkal nagyobbak a pénzek, amiből röhögve, hahotázva kifizeted a büntetést, meg vagy szépen tudsz spórolni, vagy minden erőfeszítés, izzadság nélkül tudsz minden nyáron ott üdülni, ahol csak akarsz.
2022. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít bele, csak a végzés utáni munkaviszonyok.
2022. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem mindenki akar külföldre menni, hiába megy minden ilyen poszt után az okoskodás. Majd ha letelik a 20 év akkor kell fizetni, ha nem dolgozott itthon. Előre nem lehet kifizetni semmit.
2022. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az számít bele, amit tanulói jogviszony megléte nélkül dolgozol. Amit egyetem közben, az nem, mert akkor hivatalosan elsősorban diák vagy.
2022. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)


Én speciel szeretnék külföldre menni. Ezért is kérdeztem, hogy le kell e dolgozni mert az egyetem és a külföldi munka is szóba került csak még nem tudtam dönteni. :)

2022. aug. 15. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
És aki munka mellett csinálja levelezőn?
2022. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Annak is a képzés után kezdődik a 20 év terminus.
2022. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!