Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozaton hogy...

Levelező tagozaton hogy vannak a szabadon választható tárgyak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Írsz a tanárnak, hogy nagyon érdekel a tárgya, de nem, vagy csak ritkán tudsz megjelenni. Ha engedi felvenni, megcsinálod.
2022. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a meghirdetett szabadon választható tárgyak is "levezősítve" vannak. Szóval 1-2 alkalom, általában illeszkedik az óráidhoz, de lehet külön álló alkalom is.


Én esetemben van, hogy ezek miatt reggel nyolctól este nyolcig bent vagyok.

2022. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az órarendben szokott lenni mint ajànlott szabadon választható, èn azt szoktam felvenni, direkt az órarendhez van igazítva (ha minta tanterv szerint haladsz)
2022. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanúgy, mint az összes többiben. 6 éve végeztem egy levelező szakot, akkor emlékeim szerint 10 kredit volt a kikötés, amit SZ-es tárgyakból kellett összeszedni. Adva voltak a tárgyak, amikből válogathattál, a lényeg az volt, hogy 10 kredit legyen meg.
2022. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azt is berakják hétvégére? Be kell járni?
2022. aug. 16. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát ugye van előadás meg gyakorlat. Előadásra nem kötelező, de az is ajánlott. Vizsgán valamelyik oktató figyelembe veszi, hogy nem egyedül, magának tartott előadást a teremben, hanem valaki bement hozzá figyelni. Az ilyen hallgatókat általában meg is jegyzik maguknak. Arról nem is beszélve, hogy előadáson néha elejt egyik-másik oktató olyan mondatokat, hogy "ez benne lesz a ZH-ban", stb. amit gyakorlaton nem tenne meg.


Hogy hétvégére berakják-e, arról fogalmam sincs, de kb. miért ne rakhatnák be? Levelezőn pénteken és szombaton kellett bejárni, jóformán egész nap mindkettőnél.

2022. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogy lesz pl ha óraütközés van? Meg az se mindegy, hogy fel kell e utaznom egy szabvál tárgy miatt. Talán a szabválokat lazábban veszik
2022. aug. 16. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Óraütközésed nem lehet, anno emlékszem az ETR nevű szörnyedvény nem is engedte felvenni az adott órát, ha valami mással ütközött.
2022. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet óraütközés, meg kell oldani pl. szólni az oktatóknak (lehet megengedik ne járj be stb.), leadni és választani mást.
2022. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, nekem anno ilyenem nem volt.
2022. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!