Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tvsz-ben benne van, hogy...

Ha a tvsz-ben benne van, hogy egy tárgyból kereszt félévben is kötelesek legalább vizsgakurzust hirdetni, akkor az szabályos, ha ezt mégsem teszik meg?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű a válasz. Jelentsed a HÖK-nek és beszélj a TO-val
2022. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A TO-val már beszéltem, ott először azt írták nem lesz meghirdetve vizsgakurzus, majd mikor a tvsz-re hivatkoztam, már azt írta, hogy beszéljek a tanárral. Írtam a tanárnak, de választ még nem kaptam.
2022. aug. 16. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor HÖK, ők valszeg találkoztak ilyen problémávala az évek sorá
2022. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg elfelejtették kiírni, az oktató pedig azért nem válaszol, mert szabadságon van. Várj türelemmel, a végleges tárgyfelvételi időszakig ki fogják írni!
2022. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus közepe van még csak. A hónap végén írj még egyszer a tanárnak. Ha akkor sincs fejlemény, kérj a HÖK-től is segítséget.
2022. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az ügyintéző azt írta, hogy nem fog indulni, és nem is tudok semmit tenni ennek érdekében. Aztán bemásoltam neki a tvsz megfelelő paragrafusát. Akkor viszont már azt írta, hogy írjak a tanárnak. Akkor az elején vajon miért mondta, hogy biztosan nem fog indulni?
2022. aug. 16. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: Valószínűleg a túlterhelt ügyintéző felületesen olvasta el a leveled, és kapásból azt válaszolta, amit a napi 100 "de miért nem indul a tavaszi kurzus ősszel?" levélre szokott. A válaszod után alaposan elolvasta, és helyesen a tanszékhez irányított (a hallgatói adminisztrátorok nem tudnak kurzust kiírni, csak a tanszéki és kari adminisztrátor).


Nem kell összeesküvéselméleteket gyártani, nem akar senki direkt kitolni veled, egyszerűen túlterhelt emberek hibáznak olykor. Nem jó, de így van.

2022. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!