Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől a Budapesti...

Szeptembertől a Budapesti Fasori evangélikus Gimnáziumba fogok járni. Akik most oda jártok, vagy nemrég ballagtatok el, mi a véleményetek az iskoláról? Tanárok, közösségi élet, vallás, tanulás stb. (10be megyek, sulit váltok)

Figyelt kérdés

#Budapest #iskolaváltás #gimnázium #evangélikus #Budapesti Fasori Evangélikus Gimnázium
2022. aug. 18. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Jó volt a hangulat, viszont a tanárok nem nagyon tanítottak komolyan meg nálam, azóta nem tudom mivan, de én mondjuk szerettem a sulit, jó évek voltak :)
2022. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1/1 mikor jártál oda?
2022. aug. 20. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2015/6
2022. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem rokonom járt oda. Tőle tudom, hogy az iskolának igazából csak a neve nagy már, egyáltalán nem számít erősnek. Meglehetősen sok a link, gyengén tanuló diák, akiknek egy valóban erős gimnáziumba semmi esélyük nem volna bejutni. A tanárok pedig erősen vegyes színvonalat képviselnek. De a hangulat jó.
2022. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit elkéstél a kérdéssel, ha már biztos, hogy sulit váltasz és pont oda mész, nem? Így már csak előítéleteket gyártasz magadnak...
2022. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
uolsó embernek köszi az okoskodást erre pont szükség voltxdd
2022. aug. 23. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
10-12 éve még nem volt rossz iskola. Mostanában elég rosszakat írnak róla.
2022. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
61%
Nagyon szar, nem ajánlom senkinek, se a tanárok, se az osztályok miatt. És az ájtatosság miatt sem.
2023. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Hát vannak érdekes tanárok az biztos...de nagyon jó a hangulat, viszonylag sok programunk van :))

A vallásos rész annyiban nyilvánul meg hogy menni kell heti egyszer templomba meg ének órán is csak erről van szó de túlélhető

2023. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a diplomám miatt vettek fel a jelenlegi, mindem elképzelésemet felülmúló munkahelyemre, hanem azért, mert meglátta az interjúkat lebonyolító manager a Fasor nevét az önéletrajzomban...még most is döbbenet számomra...meglehetősen hatásos útlevél karrier szempontjából, hírneves intézmény, szellemi munkakörök esetén ez egy jelentős plusz, ha valaki itt érettségizett.


Valóban vannak kétes tanárok és a befolyásos pozíciót betöltő szülők miatt kivételt élvező, aljaskodó diákok...de ha egy emberséges, normális osztályközösségbe kerül az ember, átvészelhető.


Nekem az ellenkezője jutott, évekbe telt, mire felépültem mentálisan...az egyik ilyen főbántalmazó gyerekorvos lett...mindegy, lezártam szerencsére...

2023. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!