Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha nem megyek gólyatáborba...

Gáz ha nem megyek gólyatáborba? Lesz belőle hátrányom?

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz, és nem
2022. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsük már el ezt a gáz nem gáz kérdést. Az gáz, ha pucéron rohangálsz egyetemen, vagy ha bepisilsz órán. Az, hogy mész-e gólyatáborba vagy sem, nem az. Nem lesz semmi hátrányod.
2022. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
86%
Nem és nem.
2022. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz és semmiféle hátrányod nem fog származni ebből. Amennyiben szeretnél barátkozni, azok a kapcsolatok úgy is ki fognak alakulni hiszen egy az érdeklődéskör, ugyan azokra az órákra és gyakorlatokra fogtok bejárni. Ne aggódj, nem nagyon maradsz le semmiről.

Én nagyon introvertált vagyok és nem szeretem a bulizsá gondolatát, így nem mentem.

Annak az esélye, hogy életed legjobb barátját/barátait a gólyatáboron ismered meg, elenyésző.

2022. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!