Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Modulo hibaüzenet? Hogy...

SZTE Modulo hibaüzenet? Hogy fogok tudni beiratkozni?

Figyelt kérdés

Idén lennék elsőéves az SZTE-n, kitöltöttem az adategyeztető űrlapot, viszont beadni és a beiratkozáshoz időpontot foglalni már nem tudtam, ugyanis a Modulo napok óta nem enged belépni (504 Gateway timeout). Vártam, hátha a tegnap estig tartó karbantartás miatt történt és az majd megoldja a problémát, de nem történt változás. A Neptun és a CooSpace beenged gond nélkül, a Modulot viszont már több eszközről és böngészéből is próbáltam elérni, mindnek ez a hibaüzenet a vége.

Másnál is hasonló a helyzet vagy nálatok működik? Hogy fogok tudni így beiratkozni? Kinek tudnék esetleg írni egy emailt a problémával kapcsolatban?



2022. aug. 22. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmányi osztálynak írj, a saját karod tanulmányi osztályának. Email címet találsz, ha beírod a googlene :)

Igazából minden ilyesmi problémával őket kell nyaggatni.

2022. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem végeztek időre a karbantartással, sajnos ez nem túl meglepő. Nekem sem működik.
2022. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg más böngészőben. Én is kínlódtam vele egy csomót, aztán a Chrome böngészőben simán ment minden. (Én Firefoxot használok.)

Hátha neked is megoldja a problémát.


Valamint próbálj többször frissíteni, ha pedig eddig is jó böngészőben voltál. Valószínű leterhelt a rendszer és az miatt csinálja.


Ha végképp nem boldogulsz, akkor tanulmányi osztály mindenképpen.


Majd írd meg hogy boldogultál.

2022. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám, írtam is reggel a modulos e-mailre, gyorsan kaptam választ, hogy karbantartás volt, és ma márbe lehet lépni újra.

Sokáig próbálkoztam, mire sikerült, csak épp most az űrlapot nem engedi kitölteni. :') A kitöltés kezdetéhez ezt írja: "2022. 08. 22. 12:00", úgyhogy gondolom délután már jó lesz. (?)

2022. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!

Sikerült mostmár belépni nekem is, viszont az űrlapot nem engedi kitölteni. A már megkezdettnél nem engedi kiválasztani a képzést (a -Válasszon értéket- az egyetlen lehetőség), az újnál, amit ma déltől lehetett kitölteni, pedig azt írja 'Csak elsős hallgatók tölthetik ki' (én eléggé annak érzem magam, nem tudom mit szeretne tőlem).

Ezt képernyőfotókkal elküldtem e-mailben a tanulmányi osztálynak, remélem megoldódik :/

2022. aug. 22. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezt írja ki: "Csak elsős hallgatók tölthetik ki!"

Remélem, hamar kijavítják. o.o

2022. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp, de lehet tényleg csak hiba. Az általános eljárásban felvetteknek az előző űrlapot kellett kitölteni, ami már lejárt. Ez az új űrlap meg a pótfelvételiben felvetteknek lehet. Én már hetekkel ezelőtt beadtam, nrm tudom megnézni a lejárati dátumot. Nem akarok rátok ijeszteni, csak ez egy reálisnak tűnő elképzelés. De a TO biztosan segít :)
2022. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megoldódott :)

Bár igazából nem történt semmi különleges, valószínű tényleg csak egy hiba volt. Tegnap délután rájött végül a rendszer, hogy valóban elsős vagyok és a képzést is engedte kiválasztani.

2022. aug. 24. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült szerencsére. :D
2022. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!