Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz online oktatás az egyházi...

Lesz online oktatás az egyházi egyetemeken a fűtés miatt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ki tudja szerinted? Amúgy több ilyen egyetem is van.
2022. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Egységesen elrendelt online oktatás nem lesz. Az egyetemek szuverén joga eldönteni ezt. Viszont az egyháznak rengeteg pénze van így nem hiszem, hogy nem tudnák fizetni a rezsit. Véleményem szerint az egyházi egyetemeken jelenléti oktatás lesz. Aztán vagy igazam lesz vagy nem.
2022. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

"Viszont az egyháznak rengeteg pénze van így nem hiszem, hogy nem tudnák fizetni a rezsit."

Ez egy kicsit "urban legend"... Mint a Vatikán titkos aranytartalékai a föld alatt. :))


Amúgy egyelőre nem, legalább is sem a Pázmányon, sem a Károlin nem merült fel, hogy online oktatás legyen. Jelenlétivel indul, aztán persze ki tudja, hogy mi lesz novemeber-decemberben. Viszont a másik meg, hogy a december második fele és a január (tehát a leghidegebb időszak) vizsgaidőszakra esik eleve. Nyilván fűteni akkor is kell, de egyszerre nincs bent annyi ember, mint máskor.

2022. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Elképzelhető.
2022. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyiban nem urban legend, hogy elég összehasonlítani egy egyházi iskolát és egy államit, és kirívó a különbség ápoltságban és felszerelés minőségében is. Nyelvvizsgázni is volt szerencsém olyan helyen, ahol egyházi suli volt a vizsga helyszíne, és nagyon szép volt, nagyon felszerelt. Egyetemnél nem tudom hogy van, de feltételezem ott is hasonló. Viszont nyilván fölös aranytartalékai nincsenek azért az egyházi iskoláknak sem. Szerintem nagyon egyedi lesz ennek a megítélése minden egyetemen. Én ismerek olyan egyházi egyetemet, ahol feltehetőleg azért nem lesz, mert a tanárok végtelenül nem értenek az online platformhoz és utálják.
2022. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!