Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakran jártok haza...

Milyen gyakran jártok haza kollégiumból? (És középiskolai, vagy egyetemi kollégium?)

Figyelt kérdés
A napokban költöztem be egyetemi kollégiumba és sokan mondták, hogy minden hétvégén haza fognak járni, akkor is ha akár 3-4 órát kell utazniuk haza.

2022. szept. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetente jártam annó haza. Amikor meg tanulás van keményen, akkor pláne felesleges elcseszni egy hétvégén sok-sok órát utazással. Annak idején még csak telefon volt meg sms, ma meg videóhívás, stb.
2022. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi kollégiumban a legritkább esetben alszom bent hétvégén. Általában csak akkor, ha véletlen szombaton programom lenne. Tegyük hozzá, hogy nekem 1 óra az út, és szeretek utazás közben olvasni, nem érzem úgy, hogy elvenné az időmet.
2022. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi koliból 2 hetente járok haza szorgalmi időszakban, vizsgaidőszakban változó. Kb 300 km-re lakom az egyetemtől
2022. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem kötöm magam ahhoz, hogy mindenképp menjek haza 2 hetente, általában ahogy kijön, de nem is járok haza mindig pedig nekem csak kb másfél óra az út

ha van otthon program, van hogy minden héten, de olyan hónap is volt, hogy csak egyszer

2022. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!