Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kettő egyetem egyszerre...

Kettő egyetem egyszerre levelezőn? Pénzügy számvitel BSc és programtervező informatikus BSc ?

Figyelt kérdés

Jelenleg pénzügy számvitel BSc t csinálok arra gondoltam a 2023-as általános eljárás keretében felvételizni proginfóra is. A gazdasági tudományok mellet érdekel a szoftver fejlesztés világa is.


Mennyire megterhelő ezt levelezon végezni? A pénzügy számvitel szak most online van elég rugalmasan kezelik ezt a szakít nyilván amikor ebből harmadik féléves leszek változhat a dolog, de úgy érzem vállalható lenne a két egyetem.


Mi a véleményetek róla, van aki csinált ilyet korábban?



2022. szept. 5. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem simán megcsinálod és jó ötlet is. Én is két egyetemre jártam egyszerre, mint még nagyon sokan mások.
2022. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ütné egymást a kettő. Szombat, vasárnap vannak órák levelezőn. Lehet, hogy nem mindig azonos hétvégén lesznek órák,de biztosan lesz több ütközés is. Általában 1 nappali+1 levelezőt szoktak tolni azok,akik kettőt csinálnak egyszerre.
2022. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nappali nálam nem lenne megoldható :/
2022. szept. 10. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3. Viszont a proginfó estin is van. Úgy már éppen kivitelezhető, de annyit azért megjegyeznék, hogy igen nehéz szak, alapvetően teljes embert kíván, szóval komoly kihívás lesz egy másik szakkal párhuzamosan végezni.
2022. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!