Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem iratkozom be most...

Ha nem iratkozom be most egyetemre, tavasszal újra felvételizhetek ugyanarra a képzésre és egyetemre?

Figyelt kérdés
Most kezdeném a mesterképzést önköltséges, levelező formában, azonban hirtelen jött anyagi gondok miatt az első félévet nem tudnám finanszírozni. Gondolkodtam a passziváláson, de első félév esetében ahhoz külön rektori engedély kell, amit csak úgy tudok kérvényezni, ha már bejelentkeztem neptunon keresztül, ott viszont nem tudok bejelentkezni, ameddig nem fizetem be az önköltség első részletét... :) Szóval meg vagyok lőve, fogalmam sincs, mit lépjek most, az egyetemnél pedig hiába érdeklődöm. Ha most szimplán ignorálom a beiratkozást és nem csinálok semmit, majd legközelebb megjelölöm ugyanezt a képzést, akkor ugyanúgy elkezdhetem jövőre?

2022. szept. 6. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj be a TO-ra, ès kérdezd meg, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2022. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jövőre jelentkezhetsz újra, most meg be se íratkozz.
2022. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!