Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lenne képzőművészettel...

Érdemes lenne képzőművészettel továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nincs igazán háttértudásom és portfólióm se, de ha 1 évig dolgoznék ezen lenne esélyem bejutni egyetemre vagy ezt így nehéz megmondani? Van aki már elhatározta, hogy ezen a vonalon megy tovább? Tudnátok nyilatkozni mennyire éri meg? Hogy ha kikerülsz a munka világába milyen lehetőségid lesznek mondjuk egy animáció, képalkotás, esetleg tervezőgrafika diplomával?

2022. szept. 8. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a MOME-re szeretnél jelentkezni, de nulla tudásod van???
2022. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretsz rajzolni, alkotni?

Menj előkészítőbe.

Mondjuk a tárgyalkotóra MOME - úgy hallottam, hogy könnyebb bejutni.

a MOME szellemisége szerintem modernebb, hasznosabb. A képzőn kicsit túlzásba viszik az én művész vagyok-ot, de ez csak előítélet, mert nem ismerem belülről egyiket sem.

2022. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rajz tagozaton tanultam, de az szinte semmit nem adott. Nem feltétlenül, mivel hallottam, hogy oda azért sok szerencse is kell vagy jó ha már az egyetem előtt letettél valamit az asztalra.
2022. szept. 8. 16:26
 4/6 anonim válasza:
94%
A tudás mindig megéri. Nem tudom ki találta ki, hogy tanulni nem éri meg, de nagyon elbeszélgetnék vele. Meg olyan sincs, hogy büfé szak.
2022. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4es akkor te minek nevezed a semmit nem érő humán szakokat?
2022. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt szeretném ha olyanok szólnának hozzá akiknek ténylegesen van tapasztalata ezzel kapcsolatban és nem csak látatlanba le büfészakozzák a különböző képzéseket.
2022. szept. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!