Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sportszervező diplomávál el...

Sportszervező diplomávál el lehet helyezkedni ha igen hova?

Figyelt kérdés
Sportszervező szakra járok de erősen elgondolkodtam rajta hogy abba hagyom az egészet és inkább kitanulok egy szakmát(fodrász) mivel azt olvastam hogy nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen elhelyezkedni egy sportszervező diplomával. Ha esetleg valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban azt megköszönném!

2022. szept. 9. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést, miért nem a szak megkezdése előtt tetted fel?

Miért nem tudsz gondolkodni? Ha érted, mit akarok kérdezni.

Kérlek válaszolj.

2022. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várhatom a válaszod.
2022. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon érdekelt és mai napig érdekel is a sport, versenyszerűen focizom ezért mielőtt elkezdtem biztos voltam hogy ezzel akarok foglalkozni ami most is így van de úgy látom kapcsolatok nélkül nagyon nehéz elhelyezkedni ezen a területen.
2022. szept. 9. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Nem tanítanak a rabszolga képző középiskolában társadalom- és munkaerőpiaci ismereteket?


Ennyire rossz a közoktatás Magyarországon?

2022. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Most ha nagyon gheci vagyok: MEKDÁNELC! Egyébként nem tudom, hogy hol keresnek ilyen végzettséget!
2022. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!