Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen melyik általános...

Szombathelyen melyik általános iskolát ajánlanátok és melyiket nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Ezt igy nagyon nehez megmondani. En vegig Bolyais voltam nem bantam meg, de nem ajanlanam mindenkinek. Aki nem fog tovabb tanulni annak kinkeserves, ha vki igen annak innen van a legtobb eselye. Tudom h ha most kell majd meg csak altalanos iskolat valasztani akk ezek meg tavoli dolgoknak tunnek, de felsoben mar azert erzodik a nyomas. (Azt is hozza kell tenni h feltetlen az iskola teszi ezt inkabb az h mivel a "jo tanulok" akarnak oda menni tobbsegeben igy az atlagnal jobb a mezony es ha vki akar csak atlagos kepessegekkel rendelkezik is konnyen hulyenek erezheti magat es tonkre teheti az onbizalmat.

Mas altalanosrol mivel nincs tapasztalatom nem tudok nyilatkozni

2022. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden sulinak van pozitív és negatív oldala

én a Brennerről tudok véleményt írni, szóval egész jó suli, jó tanárokkal, de negatívum lehet az a túlzó kereszténység és a nyelvoktatás se volt az erősségük, de lehet az már változott :D

2022. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
48%

Neumann a legjobb


Váci a legrosszabb

2022. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!