Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a szakdolgozat témám? Esetleg más egyetemen megírni az egész szakdogát?

Figyelt kérdés

Már csak a szakdoga leadása van vissza, az összes tárgyam megvan. Írtam egy TDK-t abból a témából, ami a szakdogám is lett, azonban ez a téma soha nem érdekelt, csak a tanárok erőltették rám. A mesterséges intelligencia érdekel, ezt mondtam a tanáromnak, aki meg is örült és rámtukmálta a projektjét. Azonban amit én kigondoltam témának, az nagyon messze volt ettől, de elindultam ebbe az irányba.


Segítséget nem kaptam tőlük semmit, csak nyomják, hogy fejezzem már be és adjam nekik a működő appot. De én nem akarok másnak dolgozni, főleg nem ingyen egy olyan témán, ami hidegen hagy. Ezért szeretnék váltani.


A tanáromnak nem merem elmondani, mert személyes érdeke, hogy azt fejezzem be, amit elkezdtem. A karról más nem ért a mesterséges intelligenciához, így az sem opció, hogy új konzulenst keresek. Ezért gondoltam arra, hogy akár más egyetemen fejezem be a képzést.


Nem tudom, mi lenne a legjobb döntés :(


2022. szept. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked az MI-n belül más lenne az optimális? Akkor rajta, abban az irányba kutakodj... A konzinak meg mondhatod, hogy a téma adott volt, de más irányból közelíted meg a dolgot...
2022. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már nem mennék át másik egyetemre ezért. De nem is hiszem, hogy van olyan egyetem, amely szinte teljesen befejezett képzéssel átvenne.
2022. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én számadatokkal foglalkoznék, ez a jelnlegi téma pedig természetes beszéd felismeréséről szól.
2022. szept. 12. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet elintézni egy alcímmel, akkor kezdhetsz egy teljesen új szakdolgozatot. Új témabejelentő, és a témavezető is lehet más.
2022. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvan minden tárgyad, és egy szakdolgozat is nagyrészt. Nem igazán értem az érveid, amiért nem fejeznéd be. Ez csak a diploma miatt kell, nem életed főművét kell itt megalkotni, arra még lesz bőven lehetőséged.
2022. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert egyáltalán nem érdekel a téma, amivel foglalkoznom kellene. Ellenben más van, amivel szívesen foglalkoznék.

Plusz a munkámat a tanár másnak akarja odaadni, emiatt pedig elvárja, hogy készítsem el. Én pedig nem akarok ingyen dologozni senkinek.

2022. szept. 13. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!