Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolába legális bevinni...

Iskolába legális bevinni alkoholt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 12:16
1 2
 1/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Milyen értelemben?

Rendőr nem fog elvinni, de a házirendet biztosan megszeged vele.

2022. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2022. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogy bevinnénk és meginnánk
2022. szept. 18. 12:19
 4/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Majd az igazgató ír pár sort cserébe.
2022. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pelenkás fiú téged csomószor látlak
2022. szept. 18. 12:22
 6/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
#5 Általában egy ideig minden nap válaszolgatok, aztán eltűnök pár hónapra... de majd visszatérek. :D
2022. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi sokat ittunk gimiben, azt nem mondom, hogy illegális volt, de nyilván a házirend tiltotta. Osztálytàrsam egyszer le is bukott, és bevitték az igazgatóiba miatt, ennyi. Nem kapott semmit. Kb három-négy tanár tudta, hogy iszunk iskolában, de nem érdekelt senkit, mert senki nem volt rossz tanuló. Voltunk hatan-heten akik mindig benne voltunk a buliban, és egyszerre 6-7 jó tanulótól úgysem vált volna meg az iskola semmiképp. Általàban mi jártunk versenyekre, stb. Az osztály többi része nem volt nagy zseni. Oké, zsenik mi sem, de jobb tanulók voltunk a többihez képest. Elég rossz iskola volt, többségében rossz tanàrokkal, és a követelmény nulla volt, hogy bekerülj. Én is mehettem volna 4,7-es átlaggal másik szakgimibe, de tetszett, hogy itt nincs központi, így kikötöttem ott. Máig bánom, mert semmit nem értem azzal a négy évvel, amit ott töltöttem, hiába voltam a többiekhez képest jó tanuló/4,5-5,7 körüli átlagom volt, a többiek meg bukdàcsoltak kb. Volt aki négy tárgyból bukott év végén, meg ilyenek. Kb csak az én társaságom lógott ki, akik még néha tanultunk is, de a többi telibe szart mindenre/.

Röviden: Ha titokban isztok nem érdekel senkit, csak legyetek óvatosak. Rendőr nyilván nem fog ezért menni.

2022. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Önmagában az iskolába alkoholt bevinni, HA egyéb szabályt/törvényt nem sértesz vele, teljesen legális.
2022. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miután a házirend tiltja, legálisnak nem mondanám. Illetve, az alkohol gyúlékony anyag, és tűzveszélyes dolgok behozatala feltehetőleg ugyancsak tiltva van a házirendben.
2022. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy iskolai házirend nem jogforrás, így önmagában attól a szó szoros értelmében véve "illegális" nem lesz.
2022. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!